Entree voorstelling cultureel

Over ons

Wij zijn TOBACCO en wij durven cultureel én commercieel te ondernemen!
We zijn een inspirerende en industriële locatie gelegen in de bekendste theaterstraat van Amsterdam, de Nes.
Een historische plek waar vanaf 2010 cultuur en commercie elkaar ontmoeten en versterken.
TOBACCO Theater is een niet-gesubsidieerd theater (lees: we zijn lekker eigenwijs) dat vrije ruimte geeft aan culturele activiteiten met een voorliefde voor muziek en inspirerende voorstellingen. En ja, dat kost geld.
We geloven oprecht dat deze culturele investering, een commerciële wisselwerking heeft op het succes van zakelijke activiteiten in onze locatie.

TOBACCO Theater heeft bewust geen vaste programmering. We willen juist een vrij podium bieden aan spontane en unieke initiatieven. Hierdoor kunnen we vaak, net voor de neus van de concurrentie, voorstellingen last minute aan ons programma toevoegen.
Op de Nes 75 is hierdoor volop ruimte om vastgeketende, losbandige en onvervulbare creativiteit, juist ook op korte termijn, te uiten en te ervaren.
We zijn er best een beetje trots op!

Neugirich Freunde? Bekijk dan ons Locatieboek, Magazine, TOBACCO Spots of de digitale 360 graden rondleiding!

Nina Pedroli

Commercieel directeur
Nina Pedroli
nina@tobacco.nl

Lana Pasman

Cultureel Manager
Lana Pasman
cultureel@tobacco.nl

Ruben Cramer Hoofd Techniek

Hoofd Techniek
Ruben Cramer
tobacco@backstage-productions.nl

Lukas Siebinga

Event Manager
Lukas Siebinga
lukas@tobacco.nl

Dennis Huwae

Chef de Cuisine
Dennis Huwaë
food@tobacco.nl

Janneke Knelange

Grafisch vormgever
Janneke Knelange
grafisch@tobacco.nl

Erik van Wilsum

D’Erikteur
Erik van Wilsum
erik@tobacco.nl

Romy van Hagen

Sales Manager
Romy van Hagen
romy@tobacco.nl

Jasper van den Berg

Souschef
Jasper van den Berg
food@tobacco.nl

Michelle Arends

Operationeel Manager
Michelle Arends
michelle@tobacco.nl

X